WR » Надзвичайні події » СБУ розслідує причини руйнівних повеней на заході Україні за статтею «Екоцид»

СБУ розслідує причини руйнівних повеней на заході Україні за статтею «Екоцид»

У зв'язку з повінню в українських Карпатах та прилеглих територіях прокуратурою Івано-Франківської області розпочато кримінальне провадження за ст. 441 (екоцид) Кримінального кодексу України.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України на Франківщині. 

Про це із посиланням на пресцентр СБУ передає WR.

"Оперативники спецслужби зафіксували масове знищення рослинного світу, що, ймовірно, могло призвести до екологічної катастрофи. Служба передала в органи прокуратури матеріали щодо незаконної порубки лісів, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів із охорони навколишнього природного середовища уповноваженими особами на території західних областей України", - наголошують в СБУ.

За офіційними даними, у червні 2020 року на заході України випала понаднормова кількість опадів унаслідок чого є загиблі й лише на території Прикарпаття через стихію підтоплено понад 10 тис. житлових будинків, зруйновано та пошкоджено понад 700 кілометрів доріг та майже двісті мостів, знищено понад 4 тисячі метрів берегоукріплення.

"Причини і передумови, які призвели до людських жертв, затоплення та підтоплення інфраструктури, споруд, угідь, домогосподарств, пошкодження руйнування та знищення об’єктів унаслідок випадання понаднормової кількості опадів наразі вивчаються. За однією із версій слідства вони, ймовірно, можуть бути викликані незаконним веденням господарства, бездіяльністю відповідальних за природоохоронні заходи посадовців різних органів влади", - додали в СБУ.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: СБУ.

 ТЕГИ: СБУ ПОВЕНІ В УКРАЇНІ ЕКОЦИД РУЙНІВНІ ПОВЕНІ НА ЗАХОДІ УКРАЇНИ

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати