WR » Спецтеми » У Кабміні прогнозують проблеми з виплатами пенсій

У Кабміні прогнозують проблеми з виплатами пенсій

Без реформи пенсійної системи на Україну чекають проблеми в найближчі 10-15 років, каже Шмигаль.

Без введення накопичувальної пенсійної системи через 10-15 років в Україні виникнуть проблеми з виплатами, заявив на засіданні уряду в середу, 17 червня, прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Через 10-15 років будуть складнощі з пенсійними виплатами. Пріоритет - накопичувальні пенсії. Планується вводити 2 і 3 рівні пенсійної реформи", - сказав він.
 
Прем'єр зазначив, що буде переглядатися рівень мінімальної зарплати і споживчий кошик.
 
Як повідомляє Мінсоцполітики, зараз розмір середньої пенсії складає 3400 гривень.
 
Відзначається, що в травні виплати для 8,4 млн пенсіонерів були проіндексовані на 11%, середній розмір підвищення склав 260 грн.
 
А з 1 квітня 1,5 млн пенсіонерів, старших за 80 років, отримали щомісячне підвищення до пенсії в середньому розмірі 500 гривень.
 
Крім того, 10,6 млн пенсіонерів і одержувачів соціальної допомоги, розмір пенсій і виплат яких не перевищував 5 тисяч, отримали одноразову грошову допомогу в розмірі 1000 грн.
 
За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, паралельний запуск двох накопичувальних пенсійних систем - для всіх потенційних пенсіонерів і громадян, які мають право на пільгову пенсію, планується з 2021 року.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: КАБМІН ПЕНСІЇ

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати