WR » Україна » Нардеп запропонувала стерилізувати малозабезпечених

Нардеп запропонувала стерилізувати малозабезпечених

Право на продовження роду повинні мати тільки годувальники і захисники, від інших треба позбутися, вважає глава комітету ВР з питань соціальної політики.

Суспільство має позбутися осіб, які зараз отримують допомогу. Про це заявила глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова.
 
"Коли ми, демографічно, даємо такі кошти, які використовуються сім'єю, - і народження дитини відбувається не для того, щоб дитині дати рівні права, освіту, а щоб отримати матеріальну допомогу, - ми отримуємо дітей дуже низької якості, які приходять до того, що вони теж сідають на публічні гроші", - пояснила вона.
Третьякова також заявила, що перший прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти.
 
"Дуже жорстокими, садистськими методами викорчовували з нації елементи, які не є захисниками і годувальниками. Усі, хто цього не роблять, вони не можуть співвідносити себе до гідного життя, - ось так я вважаю потрібно захищати просту людину. Ось така повинна бути система, така у мене філософія", - підкреслила глава комітету ВР з питань соціальної політики.
 
У свою чергу, постійна комісія ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків звернулася до спікера ВР Дмитра Разумкова з пропозицією відкликати Третьякову з посади голови комітету за негуманні й антисоціальні висловлювання.
 
Висловлювання Третьякової порушують основні положення Декларації прав людини і Конституції України, низку інших міжнародних і українських законодавчих актів та конвенцій, підкреслили представники профспілок.
 
Раніше Третьякова заявила, що вирівняти рівень пенсій в Україні можна тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: НАРДЕП СВАРКА ВІДЕО

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати