WR » Україна » Італія направить Україні допомогу для боротьби з паводками

Італія направить Україні допомогу для боротьби з паводками

У постраждалі регіони доставлять насосне обладнання для відкачування води, бензопилки, а також електрогенератори і намети.

Італія допоможе Україні впоратися з паводками, від яких постраждали західні регіони. Про це повідомляє прес-служба Європейської комісії в понеділок, 29 червня.
 
Після звернення України до Європейського Союзу Італія направила у країну допомогу. Сьогодні літак італійського уряду доставить в Україну насосне обладнання для відкачування води в постраждалих від паводків областях.
 
Крім того, до пакета гуманітарної допомоги входять засоби індивідуального захисту, бензопилки, електрогенератори і намети.
 
"Ми готові надати подальшу допомогу всім, хто перебуває в постраждалих районах, і підтримати органи цивільного захисту, які прагнуть задовольнити нагальні потреби на місцях", - сказано в заяві Єврокомісії.
 
Нагадаємо, що раніше Україна попросила НАТО і ЄС про допомогу для ліквідації наслідків масштабних повеней у західному регіоні.
 
Потім США екстрено виділили 100 тисяч доларів українській стороні для ліквідації наслідків повеней. ЄС також допоможе Україні з ліквідацією паводків. У постійному контакті з Україною буде координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації ЄС.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: ІТАЛІЯ ПАВОДОК

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати