WR » Україна » Названо терміни зустрічі Зеленського з Орбаном

Названо терміни зустрічі Зеленського з Орбаном

Володимир Зеленський і Віктор Орбан повинні обговорити права нацменшин в Україні, зокрема питання про освіту.

Зустріч президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана може відбутися вже в кінці липня. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в інтерв'ю Інтерфакс-Україна в понеділок, 29 червня.
 
Під час засідання Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва міністри закордонних справ України та Угорщини Дмитро Кулеба і Петер Сійярто домовилися сприяти проведенню в найближчі тижні двох додаткових комісій - щодо національних меншин і питань освіти.
 
Крім того, будуть вжиті заходи для підготовки транскордонної комісії з розвитку прикордонної інфраструктури.
 
"Сам факт проведення комісії після семи років перерви - це вже певний поштовх. Міністри особисто погодили і підписали відповідний протокол", - сказав Боднар.
 
Дипломат додав, що одним зі способів вирішення питань забезпечення прав національних меншин у сфері освіти є вдосконалення українського законодавства в рамках реалізації рекомендації Венеціанської комісії з приводу розробки нового закону про національні меншини.
 
Нагадаємо, що раніше Кулеба і Сійярто обговорили проблемні питання. Так, ішлося про блокування комісії Україна-НАТО, візит угорського прем'єра до Києва і Закарпаття.
 
Також повідомлялося, що Україна й Угорщина розблокують спільні проекти. Підготовлені комісією рішення також дадуть новий імпульс співробітництву в аграрній сфері, енергетиці, охороні навколишнього середовища.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОРБАН

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати