WR » Україна » На кордоні з Угорщиною працюють всі пункти пропуску

На кордоні з Угорщиною працюють всі пункти пропуску

Станом на 8:00 ранку чотири пункти пропуску вже перетнули 625 осіб, в тому числі 440 - на виїзд з України.

У ніч на понеділок, 29 червня, на державному кордоні України з Угорщиною повністю відновили роботу чотири пункти пропуску Вилок-Тісабеч, Лужанка-Берегшурань, Косино-Барабаш та Дзвінкове-Лонья. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Зазначено, що за станом на 8:00 ранку ці пункти пропуску вже перетнули 625 осіб, в тому числі 185 - на в'їзд в Україну та 440 - на виїзд з України. Тепер працюють всі п'ять пунктів пропуску.

В прикордонному відомстві також нагадали українцям, які планують поїздку до Угорщини на короткий термін, що на карантин не відправляють громадян України, які в'їжджають в 30-кілометрову зону. Від таких осіб не вимагають додаткових підтверджуючих документів для в'їзду, але вони повинні залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

Українцям, які планують їхати в Угорщину з транзитною метою, в'їзд на територію Угорщини дозволяється цілодобово при наявності в особи документа про постійне місце проживання, дозволу на перебування, дозволу на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування в країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. До того ж, особа повинна надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 і не мати ознак підозри на інфекцію.

Нагадаємо, ще минулого тижня на кордоні з Угорщиною працював тільки один автомобільний пункт пропуску - Чоп (Тиса) -Захонь. В результаті на кордоні утворилася кілометрова черга.

Домовленість про відкриття чотирьох пунктів пропуску була досягнута в ході візиту до Києва міністра закордонних справ Угорщини Петера Сийярто.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: УГОРЩИНА КОРДОН

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати