WR » Україна » Кожен п'ятий українець впевнений, що епідемія COVID-19 вже закінчилася

Кожен п'ятий українець впевнений, що епідемія COVID-19 вже закінчилася

При цьому більшість вважають, що кількість нових випадків коронавірусу в Україні буде тільки збільшуватися.

Більшість українців вважають, що кількість нових хворих на коронавірус буде рости. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опубліковані в понеділок, 29 червня.
 
Респондентів попросили оцінити, чи впоралась уже Україна з епідемією коронавірусу. 18% опитаних вважають, що епідемію в нашій країні подолали, і нових хворих ставатиме менше. 63% дотримуються думки, що Україна ще не впоралася з епідемією, і число нових хворих швидко зростатиме. 19% українців не змогли визначитися з відповіддю.
 
Водночас, оцінюючи наміри продовжити впровадження другого етапу медреформи, 25% респондентів відповіли, що підтримують це; 40% сказали, що вони проти продовження медичної реформи; 32% опитаних мало знають про другий етап медичної реформи і не мають усталеної думки.
 
КМІС із 20 по 23 червня 2020 року провів опитування 2000 респондентів методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.
 
Нагадаємо, що вакцинуватися від COVID-19 готові менше половини українців. Тільки чверть українців висловили тверду згоду вакцинуватися безкоштовною вакциною від коронавірусу, якщо така буде винайдена і доступна.
 
Також повідомлялося, що українці вірять у штучне походження COVID-19. Тільки 18% респондентів вважають, що коронавірус з'явився природним шляхом і потім поширився світом.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: СОЦОПИТУВАННЯ ЕПІДЕМІЯ

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати