WR » Україна » Степанов назвав гідну зарплату для лікарів

Степанов назвав гідну зарплату для лікарів

Мінімальна зарплата лікаря повинна стартувати від 20-25 тис. грн в країні з мінімальною зарплатою 4,5 тис. грн, вважає міністр.

Існуючі зарплати медиків в Україні знаходяться на низькому рівні. Про це він заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Я вважаю, що мінімальна зарплата лікаря повинна стартувати від 20-25 тис. грн, якщо ми хочемо мати професійних лікарів з гідними умовами праці, від яких ми будемо вимагати якісно нас лікувати", - сказав він.

Міністр зазначив, що з 1 вересня 2020 року передбачено збільшення зарплати медиків на 3500 грн. За його словами, цього недостатньо - тому в наступному році підвищення зарплати медпрацівникам будуть закладені в тарифи на лікування.

"Я завжди вважав, що лікар, або медична сестра, або водій "швидкої" не можуть отримувати зарплату таку, яку вони отримують сьогодні. Це неприпустимо. Але ми зробили перший крок", - резюмував Степанов.

Нагадаємо, уряд затвердив тарифи на лікування хворих на COVID-19, що дозволило тричі збільшити зарплату медикам, які працюють із зараженими коронавірусом пацієнтами.

Раніше уряд на позачерговому засіданні 19 червня, виділив 2,3 млрд грн на дофінансування лікарень і підвищив тарифи на лікування інсульту та інфаркту.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: СТЕПАНОВ ЗАРПЛАТА МЕДИКАМ

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати