World Rumors.net > Україна > Прикордонники отримали "натовські" штурмові гвинтівки

Прикордонники отримали "натовські" штурмові гвинтівки

Штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон калібру 5,56×45 мм повністю замінять автомат Калашникова.
Державна прикордонна служба України отримала нові штурмові гвинтівки для спецназівців. Про це повідомляється на сайті ДПСУ в суботу, 1 серпня.

"10-й окремий загін оперативного реагування ДОЗОР отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56×45 мм. Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північноатлантичного Альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калашникова", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що ця гвинтівка має модульну компоновку, верхня частина ствольної коробки і цівка мають напрямні типу Пікатині для установки прицільних пристосувань і інших тактичних аксесуарів.

У цій моделі застосована газова система CARBINE з регульованим газовим блоком, який забезпечує плавну роботу автоматики.

Модульна конструкція дозволяє легко робити заміну всіляких компонентів: Наприклад, цівки, пістолетної рукоятки і інших навісних аксесуарів, тим самим налаштовуючи гвинтівку для зручності в експлуатації.

Гвинтівки виробляються в Україні з вітчизняних і американських комплектуючих. Зокрема, ствол і ударно-спусковий механізм, від яких безпосередньо залежить купчастість стрільби, виготовлені в США в компанії Daniel Defense.
Повернутись назад