WR » Світ » В ЄС вирішили, як допомогти авіакомпаніям в умовах пандемії

В ЄС вирішили, як допомогти авіакомпаніям в умовах пандемії

В Євросоюзі прийняли низку заходів, зокрема змінили правила ліцензування, дозволили аеропортам продовжувати контракти до 2022 року і продовжувати роботу в разі банкрутства.

Рада Євросоюзу внесла тимчасову поправку до правил повітряного сполучення, щоб підтримати авіаперевізників в період пандемії. Заява опублікована на сайті Ради в понеділок, 25 травня.
 
Зокрема внесені зміни в правила ліцензування авіаперевізників у разі фінансових проблем, викликаних пандемією COVID-19, щоб уникнути непотрібного адміністративного тягаря.
 
Крім того, документ дозволяє відступ від процедур, що використовуються державами-членами для накладення обмежень прав на рух при надзвичайних ситуаціях, що виникають в результаті непередбачених і неминучих обставин.
 
Також держава-член може тимчасово підтримувати екстрені заходи протягом періоду, що перевищує 14 днів, але вони можуть залишатися в силі тільки до тих пір, поки існують ризики для здоров'я населення, чітко пов'язані з пандемією коронавірусу.
 
Що стосується наземного обслуговування, аеропортам дозволили продовжити роботу в разі банкрутства компанії з наземного обслуговування, ввівши пряму процедуру вибору постачальників послуг. Зміни також допоможуть аеропортам уникнути складних тендерів, дозволивши продовжити контракти до 2022 року.
 
Нарешті, Рада затвердила продовження крайнього терміну переносу директив з безпеки і функціональної сумісності залізниць, щоб надати залізничній галузі та владі гнучкість і правову визначеність в поточних обставинах. Термін буде продовжений з поточної дати 16 червня 2020 до 31 жовтня 2020 року, що дасть залізничному сектору вищу юридичну впевненість і гнучкість для реагування на надзвичайні обставини, викликані спалахом коронавірусу.
 
Відзначимо, що законодавчі акти вступлять в силу на наступний день після їхнього опублікування в Офіційному журналі ЄС. Дата публікації запланована на 27 травня.
 
Нагадаємо, що раніше в ЄС з'явилися нові правила для авіапасажирів. Опубліковані рекомендації не будуть обов'язковими, але вони можуть стати основою для подальших дій урядів і авіакомпаній.
 
Також повідомлялося, що найбільші "стоянки" літаків в Європі майже заповнені. До червня на трьох паркувальних майданчиках з 250 місцями будуть перебувати до 230-240 літаків. Для звільнення місця прискорений процес утилізації старих літаків.

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: ЄС АВІАКОМПАНІЯ ПАНДЕМІЯ

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати

Останні новини

13:00
Ринкова вартість корпорації Apple перевищила двотрильйонну позначку
12:00
На Харківщині всю ніч горів склад гумових виробів (ФОТО)
11:00
У Білорусі пройшли масові акції за і проти Лукашенка
10:00
Розвідка США: влада Уханю приховувала відомості про коронавірус
09:00
Лукашенко наказав припиняти акції протесту та посилити охорону кордону
08:00
Російсько-українська війна: зафіксовано 3 обстріли з боку окупантів
21:00
Помер президент НАНУ Борис Патон
20:00
Норвегія висилає російського дипломата через підозру в шпигунстві
17:00
Влада Білорусі підтвердила загибель третього учасника акцій протесту
16:00
Разумков офіційно скликав позачергову сесію ВР на 25 серпня
15:00
Президент Малі заявив про відставку, путчисти обіцяють вибори
14:00
Тихановська закликала ЄС не визнавати результати виборів у Білорусі
13:00
СБУ спростувала участь у так званій "вагнерівській спецоперації"
12:00
У Франції запроваджують обов'язкове носіння масок в офісах
11:00
Джо Байден офіційно став кандидатом у президенти США від демократів
Більше новин