WR » Світ » ЄС продовжив санкції проти Росії

ЄС продовжив санкції проти Росії

Санкції стосовно Росії будуть діяти ще півроку - вони обмежують доступ до ринків капіталу ЄС для деяких російських банків і компаній.

Євросоюз продовжив до 31 січня 2021 року економічні санкції проти Росії за військову агресію в Україні. Про це повідомляє прес-служба Ради Європи в понеділок, 29 червня.
 
Санкції вирішили продовжити після оцінки стану виконання Росією Мінських домовленостей щодо врегулювання на Донбасі. У ЄС вважають, що повна реалізація домовленостей щодо Донбасу ще не досягнута.
 
Зокрема, санкції обмежують доступ до первинного та вторинного ринків капіталу ЄС для деяких російських банків і компаній, а також забороняють фінансову допомогу і посередництво для російських фінансових інститутів.
 
Крім того, санкції забороняють будь-які імпорт, експорт і передачу військової техніки та товарів подвійного призначення, які можуть використовуватися у військових цілях. Вони також обмежують доступ Росії до деяких чутливих технологій, які можуть бути використані в російському енергетичному секторі.
 
Раніше стало відомо, що Рада ЄС затвердила продовження ще на один рік санкцій проти РФ, введених після анексії Криму.
 

Виявили помилку в тексті? Виділіть її мишою! І натисніть: Ctrl + Enter


| ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПУБЛІКАЦІЮ

 ПОВІДОМЛЯЄ: WorldRumors.net.

 ПЕРШЕ ДЖЕРЕЛО: Корреспондент.net.

 ТЕГИ: ЄС САНКЦІЇ

 ЧИТАТИ WR: Facebook | Twitter


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Коментувати